InternetTeknoloji

En İyi 4 Video İndirme Programı

En İyi 4 Video İndirme Programı Hangisi ?

Bazı zamanlar izlediğimiz videoları bilgisayarımıza ya da telefonumuza indirmek isteyebiliyoruz. Böyle durumlarda devreye kaliteli video indirme programları giriyor. Bugün sizler için birbirinden kullanışlı birçok video indirme programını detaylarıyla araştırdık ve yazdık. İşte En İyi 4 Video İndirme Programı.

Internet Download Manager

Internet Download Manager programı, bugüne kadar tasarlanan en popüler video indirme uygulamalarından biri olmaktadır. herhangi bir sitede video izlediğiniz esnada sağ üst kısımda beliren indir butonuna basıyorsunuz ve işlem başlamış oluyor. Kullanımı oldukça basit, bu yüzden birçok kişi tarafından sık tercih ediliyor. İndirmiş olduğunuz videoları kendi yazılımı içerisinde parçalayarak işlem yapan Internet Download Manager uygulaması, işlemlerinizi en kısa sürede hallede bilmeniz için hız sağlıyor. Web sitesini ziyaret ederek senelik ya da aylık şekilde ücret ödemesi yapıp programa sahip olabilirsiniz.

VDownloader

En iyi video indirme programları konumuzun ikinci sırasında yer alan uygulamaya geldi sıra! Piyasada yer alan diğer video indirme aplikasyonlarının tam aksine VDownloader uygulaması aracılığı hem indirme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz, hem de indirmiş olduğunuz dosyanın dönüştürme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Mp4 dosya uzantılı bir video indirmiştiniz fakat sonrasında sadece videonun sesini kullanmanız gerekecek. Bu program sayesinde Mp4 dosyasını rahatlıkla Mp3 dosyasına çevirebilirsiniz. Program, bu tarz pratik yönleri ile herkesin dikkatini çekiyor ve sevilerek kullanılıyor.

VideoGet

Listemizin üçüncü sırasında yer alan VideoGet uygulaması ile devam ediyoruz. Bu uygulama sahiden bir harika! İndirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayın, ardından işlemi başlatın. İşte bu kadar basit! İndirmiş olduğunuz dosyaların formatını seçebildiğiniz gibi ses kalitesini de VideoGet programı aracılığı ile seçebiliyorsunuz. Bunun doğal bir sonucu olarak da önemsiz kimi videoların ses kalitelerini düşürerek işlem hızınızı arttırabiliyorsunuz. Bir taşla iki kuş mantığı diyebiliriz VideoGet uygulaması için. Üstelik ara yüzü tamamen herkesin kolayca kullanabileceği bir şekilde tasarlanmış. Bu yönü ile de artı bir puanı hak ediyor diyebiliriz.

UltraGet Video Downloader

UltraGet Video Downloader aplikasyonu, listemizin kapanışını yapıyor. YouTube gibi popüler mecralardan video indirmesi yapmak istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Ara yüzü tamamen basit bir şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle herhangi bir sorun yaşamazsınız. Bu program sayesinde indirmiş olduğunuz her bir videoyu kendi oynatıcısı ile izleyebilirsiniz. Bu nedenle de kullanım deneyiminiz hız kazanmış olur. Hiç vakit kaybetmeden UltraGet Video Downloader uygulamasını indirerek dilediğiniz videoyu indirmeye başlayabilirsiniz.

Video indirme programları önerdiğimiz içeriğimizin sonuna geldik. Bir sonraki içeriğimizde görüşmek üzere, şimdilik hoşça kalın. Teknoloji ile kalın!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu