Internet

En Popüler Online Eğitim Siteleri Hangileri ?

En Popüler Online Eğitim Siteleri

Bilginin çok daha erişilebilir olduğu günümüz dünyasında, internet üzerinden eğitim almak, yeni bir şeyler öğrenmek tahmin ettiğinizden daha kolay. Kendinizi geliştirmek, beceri ve yetkinliklerinizi artırmak istiyorsanız, siz de teknolojinin gücünden faydalanabilirsiniz. Peki, kişisel gelişiminizi desteklemek için tercih edebileceğiniz online eğitim siteleri hangileri? Ayrıntıları inceleyelim.

Alison

Yeni bilgiler edinmek adına ALISON sitesinden yararlanabilirsiniz. Ülkemizde olduğu gibi bütün dünyada popülerliğini koruyan bu platform, pek çok kategoride online eğitim imkanı yaratıyor.

Coursera

Online eğitim siteleri söz konusu olduğunda isminden söz ettiren Coursera, üniversite eğitimi dahil olmak üzere pek çok konuda bilgi edinmenize olanak tanıyor.

Udemy

Son zamanların en çok ilgi çeken web sitelerinden Udemy, aklınıza gelebilecek her türlü konuda çevrimiçi eğitim sağlıyor. Bu site üzerinden uygun fiyatlı derslere dahil olabileceğiniz gibi, ücretsiz olarak sunulan eğitimlere de katılabilirsiniz.

İstanbul İşletme Enstitüsü

Günden güne kitlesini büyüten İstanbul İşletme Enstitüsü, yabancı dilden girişimciliğe, tasarım programlarından stres yönetimine kadar çok sayıda alanda kaliteli eğitim vadediyor.

Lynda

Bu platform da online eğitim siteleri listemizde yer alıyor. Siteye üye olup, tasarım, teknoloji ve sanat gibi kategorilerdeki onlarca derse erişim sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu