Internet

İndirimli E-ticaret Sitesi Kurulumu

Aylık abonelik ile indirimli e ticaret sitesi kurmak istediğinizde hem fiyat hem de içerik olarak en avantajlı fırsatlara sahip olabilirsiniz.

Aylık abonelik sistemi ile indirimli e ticaret sitesi için size sunulan paket seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Yıllık ve aylık abonelik olmak üzere iki farklı seçeneğe sahip olan bu paketlerde dilerseniz daha sonra paketler arasında geçiş yapabilirsiniz. Kurulum aşamasında ihtiyaç duyacağınız tüm özelliklere paket içerisinde yer verilmiştir. Ancak sunulan özellik sayısı her paket içeriğinde farklı olduğundan daha gelişmiş özellikler istediğinizde bir üst seviye olan paketi tercih edebilirsiniz. Üstelik aylık abonelik yaptırırsanız herhangi bir taahhüt yapmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede ekstra bir ücret ödemeden istediğiniz zaman paketten ayrılabilirsiniz.

İndirimli E Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

İndirimli e ticaret sitesi kurmak istediğinizde internet mağazasına özel olarak daha düşük fiyatlardan sunulan paketlerden birini seçebilirsiniz. Eğer seçim yapmak konusunda zorlanıyorsanız 7/24 kesintisiz online destek sunan teknik ekipten yardım alabilirsiniz. Aboneliğin başlangıcından bitişine kadar merak ettiğiniz tüm sorular için bu hizmeti kullanabilirsiniz. Paket satın alma işlemlerini online olarak gerçekleştirebilir ve böylece birkaç dakika içerisinde sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Her bir abonelik sistemi pratik kurulum özelliğine göre oluşturulmuştur. Tek yapmanız gereken size en uygun paket için kayıt oluşturmaktır.

E Ticaret Sitesi Paketleri Hangi Özelliklere Sahiptir?

E ticaret sitesi paketleri hem uygun fiyatlı hem de çok sayıda özelliğe sahip olmasıyla bilinir. Özellik olarak bakıldığında paketlerde ücretsiz SSL sertifikası, günlük yedekleme, ücretsiz kurulum, hazır ödeme sistemleri, SEO ile uyum sağlayan yapı, mobil destekli tasarım, ücretsiz sunulan tasarım temaları, geniş ödeme seçenekleri, sınırsız trafik ve sipariş, geniş marka ve kategori gibi özellikler yer almaktadır. Bu paketler kapsamında ziyaretçi sayınız ve geliriniz arttığında sizlerden yıl sonunda ekstra bir masraf talep edilmemektedir.

İndirimli E Ticaret Paket Fiyatları

İndirimli e ticaret paket fiyatları için paket satın alma işlemlerini internet üzerinden yapmalısınız. Eğer aboneliğinizi aylık yerine yıllık olarak tercih ederseniz toplam fiyat üzerinden belli bir oranda ekstra indirim hakkı elde edebilirsiniz. Bu fiyatları ve özellikleri seçerken size sunulan ödeme ve firma komisyon oranlarını da gözden geçirmelisiniz. En düşük komisyon oranına ve en geniş özelliklere sahip paketi rahatlıkla satın alabilirsiniz. Bunu daha iyi anlayabilmek adına firmalar tarafından ücretsiz olarak sunulan demo paketleri kullanabilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden belli bir süre boyunca kullanabileceğiniz bu paketler ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamanızı sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu