Netflix Özel

Netflix 2021 Ocak Ayı Programı

Netflix 2021 Ocak ayı programı

Yeni yıla girmemize az aldı. Tabi ki herkes yeni yılda gelecek olan film ve dizileri merak etmeye başladı. Hal böyle olunca herkesin severek izlediği Netflix platformu geçtiğimiz günlerde ocak ayı programını açıkladı. Programda birçok dizi, film ve belgesel bulunuyor. İşte ocak ayında yayınlanacak olan o film ve diziler.

Netflix 2021 Ocak ayı programı

1-) Azizler

Gireceği tarih: 8 Ocak

Türk yapımı olan Azizler filminin başrol oyuncularını Haluk Bilginer ve Binnur Kaya oluşturmaktadır. Konusu ise Tekdüze yaşamdan çok sıkılan Aziz saplandığı o kısır döngüden çıkmak ve hayata karışmak için bir oyun oynamak zorundadır. Hem komik hem trajik bir kaçış hikâyesidir.

2-) Piece of a Woman

Gireceği tarih: 7 Ocak

Piece of a Woman filminde başarılı oyuncu Vanessa Kirby oynamaktadır. Netflix’te 7 Ocak tarihinde vizyona girecek olan filmin konusu ise evde doğum yapmak zorunda kalan bir kadının içine düştüğü o buhran ve kederden dolayı ailesi ve eşinden uzaklaşmasını anlatır.

3-) Lupin

Sezon: 1. Kısım

Gireceği tarih: 8 Ocak

Ünlü dedektif Arsen Lüpen’in maceralarından çok fazla etkilenen kibar hırsız Diop, varlıklı bir aile tarafından haksızlığı uğramış babasının intikamını almak için planlar yapar.

4-) Jurassic World Kretase Kampı

Sezon: 2

Gireceği tarih: 22 Ocak

Animasyon dizisi olan Jurassic World Kretase Kampı 6 çocuğun dinozor dolu bir kampa gitmelerini ve orada başından geçen olayları anlatan bir dizidir. 1. Sezonda işler yolunda gitmez ve bu 6 çocuk adada mahsur kalır. 2. Sezon bu çocukların adadan kurtulma çabalarını konu almaktadır. Adadan kurtulmak için çaba göstermek zorundadırlar.

5-) Ölümden Sonra Yaşam Var mı?

Sezon: 1

Gireceği tarih: 6 Ocak

Bu dizi ölümden sonra yaşamın olup olmadığını bizlere anlatmaya çalışan bir belgesel. Ölümden sonra bizleri ne bekliyor sorusunun cevabını Reenkarnasyon ve paranormal Aktiviteleri kullanarak araştırmaya ve bize farklı bir pencereden bakmamızı söylüyor. Bu belgesel bizlere ölüme yakın bir deneyim sunuyor. Ölümün sırlarını gün yüzüne çıkarmayı hedefliyor.

Başa dön tuşu