Netflix Özel

Netflix Aralik 2020

Netflix’e Aralik Ayinda eklenecek Yeni Dizi ve Filmler.

Aralik Ayinda Netflix’e eklenecek Yeni Diziler ve Yeni Filmler’den Bazilari.

Angela’nın Noel Dileği

Film – 1 Aralık 2020  tarihinde yayında

Özet

Angela’nın Noel Dileği, ailesini Noel zamanında yeniden bir araya getirmeyi kafasına koyan azimli bir kız çocuğunun samimi öyküsünü anlatıyor. Pulitzer ödüllü yazar Frank McCourt’un çocuk kitabındaki karakterlerden uyarlanan bu dokunaklı ve komik hikâye, ailenin ve birlikteliğin önemini vurguluyor..

———————————————————————

Uzaylıların Dünyaları

Dizi – 2 Aralık 2020 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlıyor 

Özet

Astronomlar son yirmi yılda güneş sistemimizin dışında binlerce gezegen keşfettiler ve trilyonlarca daha gezegen olduğuna inanıyorlar.. Bunların yalnızca küçük bir kısmında yaşam olduğunu bile kabul etsek, evren farklı uzaylı türleriyle dolu olmalı. Peki bu uzaylılar neye benziyor? Nasıl besleniyor, ürüyor ve evrimleşiyor?

Dünya’daki hayatın yasalarını evrenin geri kalanına uygulayarak Uzaylıların Dünyaları’nda nelerin yaşıyor olabileceğini tahayyül etmek mümkün.

4 bölümden oluşan bu dizi, dünyaya ait belgesel kesitlerini..

———————————————————————

9 Kere Leyla

Film – 4 Aralık tarihinde yayında

Özet

Ezel Akay imzalı bir orijinal Netflix filmi…. Başrollerinde Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy yer alıyor.

Bir evlilik, iki aşk, üç bela, Dokuz Kere Leyla.. Adem (Haluk Bilginer), güzeller güzeli metresi Nergis (Elçin Sangu) için Leyla (Demet Akbağ) ile 20 yıllık evliliğini bitirmeye karar verir. Ancak Leyla’dan doğal bir yolla kurtulması neredeyse imkansızdır.. Diğer yandan bu duruma bir çözüm bulamazsa, yasak aşkı Nergis, çok yakında parmaklarının arasından kayıp gidecektir. Üstelik Adem tüm bu aşk trafiğininin arasında kendisine ait antika el yazmasının peşinde olan Mahdum Bey (Fırat Tanış) ve kıskanç avukatı Haris (Alican Yücesoy) ile de uğraşmak zorundadır. 9 Kere Leyla 4 Aralık 2020’de sadece Netflix’te yayınlanacak..

———————————————————————

Noel Çatışması

Film – 4 Aralık tarihinde yayında

Özet

Aşk dolu harika bir gecenin ardından Edda, Sam’i bir Noel gezisi için beş yıldır ayak basmadığı köyüne gitmeye ikna eder.. Bu gezi onları hiç bilmedikleri, neredeyse bomboş bir kasabaya götürür. Çift birbirinden kopar ve kendilerini beklenmedik bir kavganın ortasında bulurlar.. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan adamlarla sevdiklerini korumak için kaybetmeyi asla göze alamayacak adamlar arasında geçen bir kavga.. Edda ile Sam birbirini tekrar bulduğunda, bu dünyada birlikte hayatta kalmaya çalışırlar. 24 saat sonra çitlerin üzerinde altı adam sallanmaktadır, ancak aralarında hiç kadın yoktur..

Yönetmen: Detlev Buck 

Yapım: Bucket, Boje Buck Production, The PostRepublic ve ZDF (Alman TV kanalı) ortaklığıyla hayata geçirilmiş bir DCM Pictures yapımı

Oyuncu Kadrosu: Kostja Ullmann, Alli Neumann, Sascha Geršak, Merlin Rose, Sophia Thomalla, Peter Kurth, Detlev Buck, Anika Mauer

———————————————————————

The Midnight Sky

Film – 23 Aralık tarihinde yayında

Özet

Kıyamet sonrası temalı bu hikâyede Dünya gizemli bir nedenle felakete uğramıştır. Kuzey Kutbu’nda tek başına yaşayan bir bilim adamı olan Augustine (George Clooney), Dünya’ya geri dönme hazırlığındaki bir uzay gemisinde yer alan Sully (Felicity Jones) ve beraberindeki diğer astronotlarla irtibat kurar ve onların Dünya’ya geri dönmelerini önlemek için zamanla yarışır. Lily Brooks-Dalton’ın beğenilen romanı Good Morning, Midnight’tan uyarlanan filmin yönetmenliğini de Clooney yapıyor. Başroldeki diğer oyuncular ise David Oyelowo, Kyle Chandler, Demián Bichir ve Tiffany Boone..

Başa dön tuşu