Sinema TV

Sıkılmadan İzleyeceğiniz Filmler

Sıkılmadan İzleyeceğiniz Filmler


Sıkılmadan İzleyeceğiniz Filmler. Boş vaktiniz çok ne yapacağınızı bilmiyorsanız, bizden tavsiye,  açın bir film izleyin. İnsanın hayatı boyunca en az bir kez,  bile olsa adını duyuran kaliteli yapım filmleri izlemeleri  öneriliyor. Film izlemek insana çok şey katıyor.  Mesela kişisel gelişimi olumlu etkiliyor. Ayrıca izlenen filmler bakış açınızı değiştirip, hayatınızdaki birçok soruna çözüm bulma kabiliyeti geliştiriyor. Hayatın stresini bir süreliğine de olsa sizi bu endişelerden uzak tutabiliyor. Peki  hangi filmleri izlemeliyiz dediğinizi duyar gibiyim. Kaliteli, başka dünyalara kapı açacak, adeta  içerisinde yaşayacağınız filmleri sizler için sıraladık. iste Sıkılmadan İzleyeceğiniz Filmler

Hiç Sıkılmadan İzleyeceğiniz Filmler neler
Hiç Sıkılmadan İzleyeceğiniz Filmler neler

Şeytanın Avukatı (The Devil’s Advocate) / 1997 yapım


Tür: gerilim, gizem, dram


Şeytanın avukatı  isimli romandan uyarlanan bu 1997 yılı yapımı bir Hollywood filmidir. Muhteşem oyunculuklarıyla Al Pacino ve Keanu Reeves başrollerde yer alıyor. Başarılı bir avukat olan Kevin Lomax’ın , New York’un hukuk bürosu sahibi olan John Milton ile tanışır ve hayatı ilginç bir hal alır. Kevin haksız davaları bile kazanırken vicdanı onu rahat bırakacak mı izleyip hep birlikte görelim.


Ben Efsaneyim (I am Legend) / 2007 yapım


Tür: Bilim kurgu, aksiyon, dram


Bütün dünyaya yayılan bir virüs sonucu insanlar mutantlara dönüşürken, Robert Neville insan olarak hayatta  kalmayı başarır ve kendisi gibi insan olarak kalmayı başaranları arayışa koyulur. Kıyamet sonrasını hatırlatan terk edilmiş koca şehirde bu hiçte kolay olmayacaktır. Başrolünde Will Smith’in oynadığı ABD yapımı olan filmde heyecan hiç eksik olmuyor.


 John Wick / 2014 yapım


Tür: gerilim, aksiyon, suç


Baş rolde Keanu Reeves’in yer aldığı Amerikan filminde, eski bir tetikçi olan John Wick hastalığa yenik düşen karısını kaybeder. Ardından ise evine giren bir grup adam tarafından köpeğinin öldürülmesi takip ediyor. Köpeğinin de öldürülmesiyle her şeyini kaybeden John Wick intikam ailmak için yollara düşüyor. Soluksuz izleyeceğiniz bu film de dövüş sahneleri seyirciden tam not alıyor.


Titanik (Titanic) / 1997 yapım


Tür: felaket, dram, romantizm


Gerçek bir hikayeyi sinemaya aktarma kararı alan James Cameron başarılı bir filme imza attı. Başrollerinde Leonardo DiCaprio, Kate Winslet gibi başarılı oyuncuların bulunduğu Titanic birçok dalda ödül aldı. Herkesin mutlaka izleyeceği filmler listesinde olması gereken etkileyici sahneleriyle bizi Titanic’in battığı yıllara götüren bir film.


Braveheart (Cesur Yürek) / 1995 yapım


Tür: savaş, kurgu


10 dalda ödüle layık görülmüş, muhteşem bir savaş filmidir. Başrolde sevilen oyuncu Mell Gibson ‘ın yer aldığı film William Wallace’nin hayatını anlatıyor. Mel Gibson’ın baş yapıtlarından olan filmde ünlü oyuncu aynı zamanda yönetmenlik yapmış ve dünyada ses getiren bir filme imza atmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu