Gündem

Survivor Şampiyonları

Survivor Şampiyonları

Yıllardır ilgiyle takip edilen Survivor bu yıl da izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Survivor entrikalarıyla, oyunlarıyla, arkadaşlıklarıyla, ödülleriyle izleyici dikkatini çekiyor. Şampiyonun Sms ile belirlendiği Survivor’ da, yarışmacılar şampiyon olmak için mücadele ediyor. Survivor her sene şampiyonlarıyla da çok konuşulmayı başardı. İşte dünden bugüne Survivor şampiyonları:

survivoru kimler kazandi
survivoru kimler kazandi

2005 Survivor Şampiyonu: Uğur Pektaş

Uğur Pektaş ülkemizde Arka Sokaklar dizisinde oynadığı karakter ile tanınıyor. 2005 yılında Survivor’ a katılıp şampiyon olan Uğur Pektaş daha sonra oyunculuk kariyeri üzerine devam etti. Rol arkadaşı Gamze Özçelik ile olan beraberliğiyle de çok konuşuldu.

2006 Survivor Şampiyonu: Derya Durmuşlar

2006 yılında Türkiye – Yunanistan formatında düzenlenen Survivor’ da Yunan rakibine galip gelerek şampiyon olan Derya Durmuşlar daha sonra 2011 yılında geçirdiği trafik kazasında 50 yaşındayken hayatını kaybetti.

2007 Survivor Şampiyonu: Taner Özdeş

Aslanlar – Kanaryalar formatında düzenlenen 2007 Survivor’ unda şampiyon olan Taner Özdeş, şampiyon olduktan sonra pek fazla gündeme gelmedi.

2010 Survivor Şampiyonu: Merve Oflaz

Kadınlar ve erkekler arasında düzenlenen 2010 Survivor’ unda şampiyon olan Merve Oflaz, Survivor tarihinin ilk ve tek kadın şampiyonu olma ünvanını elinde tutuyor. Merve Oflaz Survivor şampiyonluğundan sonra oyunculuk kariyeri üzerine yoğunlaşarak bir çok dizi ve filmde rol aldı.

2011 Survivor Şampiyonu: Derya Büyükuncu

Olimpiyat sporcusu olan Derya Büyükuncu olimpiyatlarda tam 6 kere Türkiye’ yi temsil etti. Derya Büyükuncu 2011’ de Survivor şampiyonu oldu.

2012 Survivor Şampiyonu: Nihat Altınkaya

Yaprak Dökümü dizisi ile tanınan Nihat Altınkaya daha sonra Survivor’ a katılarak şampiyon oldu. Survivor şampiyonluğundan sonra oyunculuk kariyerine devam ederek bir çok dizi ve filmde rol aldı.

2013 Survivor Şampiyonu: Hilmi Cem İntepe

Dans eğitmeni olan Hilmi Cem İntepe 2013 yılında Survivor’ a katılarak şampiyon oldu. Şampiyonluğundan sonra oyunculuk kariyeri üzerine çalışmalar yapan Hilmi Cem İntepe, bir çok dizi ve filmde rol aldı.

2014 – 2015 Survivor Şampiyonu: Turabi Çamkıran

Daha önce ‘Benimle Dans Eder Misin?’ ve ‘ Yetenek Sizsiniz Türkiye’ yarışmalarına katılan Turabi Çamkıran 2014 yılında Survivor’ a da katılarak şampiyon oldu. Büyük bir fan kitlesi elde eden Turabi Çamkıran 2015 yılında düzenlenen Survivor AllStar formatına da katılarak tekrar şampiyon oldu.

2016 Survivor Şampiyonu: Çağatay Atakan Arslan

Avatar Atakan lakabıyla bilinen bir dövüşçü olan Atakan Arslan 2016 yılında Survivor’ da şampiyon olduktan sonra spor kariyerinin yanına bir de oyunculuk ekledi.

2017 Survivor Şampiyonu: Ogeday Girişken

Spor geçmişi olan Ogeday Girişken 2017 yılında Gönüllüler takımından Survivor’ a katılarak şampiyon olmayı başardı.

2018 Survivor Şampiyonu: Adem Kılıçcı

Beden eğitmeliği öğretmenliği yapan ve başarılı bir spor kariyeri olan Adem Kılıçcı 2018 yılında ikinci kere katıldığı ve Yunan yarışmacılara karşı yarıştığı Survivor’ da şampiyon oldu.

2019 Survivor Şampiyonu: Yusuf Karakaya

Yusuf Karakaya 2019 yılında katıldığı Survivor’ da yunan yarışmacılara karşı şampiyon olmayı başardı.

2020 Survivor Şampiyonu: Cemal Can Canseven

2020 yılında Gönüllüler takımından Survivor’ a katılan Cemal Can Canseven sempatik tavırlarıyla arkasında bir fan kitlesi toplayarak 2020 yılında Survivor şampiyonu oldu. Şampiyonluğundan sonra fenomen olan Cemal Can Canseven şu anda oyunculuk üzerine çalışmalar yapıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu